تبلیغات
ღ♥ஜ نیروهای شرکتی ღ♥ஜ - مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شركت ملی خدماتی تدارك

ღ♥ஜ نیروهای شرکتی ღ♥ஜ
نویسندگان
امکانات وب

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شركت ملی خدماتی تدارك

در مراسمی با حضور مدیران ارشد و جمعی از پرسنل شركت ملی خدماتی تدارك، معارفه آقای منصور عبدی، مدیر عامل جدید شركت و مراسم تودیع آقای احمد بمانی مدیرعامل اسبق برگزار گردید. در این مراسم و پس از تلاوت آیاتی چند از كلام الله مجید، جناب آقای بمانی ضمن تشكر از همكارانِ مجموعه كه طی قریب به 2 سال مدیرعاملی ایشان، حمایتهای همه جانبه خود را جهت پیشبرد اهداف مدیریت و ارتقاء كیفی و كمی شركت بكارگرفتند، 
مراتب قدردانی خود را از كلیه پرسنل شركتی شاغل در بانك ملی در سراسركشور بیان داشتند. ایشان در ادامه ضمن تشكر از كلیه مسئولین محترم شركت از جناب آقای سلمانی، معاونت محترم اجرایی  به جهت ساماندهی وضعیت قسمت ارسال و مراسلات و تلاش مضاعف جهت انجام پروژه پولرسانی شعب شرق تهران تشكر ویژه نمودند. در ادامه جناب آقای عبدی با معرفی خود و بیان شمه ای از سوابق كاری خویش، تغییرات ساختاری در هر مجموعه‌ای را در راستای رسیدن به فضایی توانمند با ظرفیت اجرایی بالا و سوددهی مطلوب و با در نظر گرفتن رعایت اصول مربوط، امری بدیهی دانسته، و اظهار امیدواری نمودند كه در شركت تدارك با اتكاء به پشتوانه موجود، متشكل از سرمایهء عظیمی كه شامل تجارب اجرایی بالا، دانش مدیریتی و اندوختهء ارزشمندی از نیروی انسانی كارآمد و دلسوز و توانمند می باشد، بتوان به طور شایسته به این مهم دست یافت.
همچنین ایشان همیاری و همكاری سودمند و در چهارچوب انضباط اداری را از عوامل اصلی موفقیت یك مجموعه برشمردند و از تمامی عزیزان زحمتكش، جهت دستیابی به این مهم دعوت به عمل آوردند. ایشان اضافه نمودند كه مهمتر از عناوین و القابی كه به افراد داده می شود، عملكرد كاری آنان است و من از همه افرادی كه دستی در امور مدیریتی دارند انتظار دارم كه با حداكثر توان خود جهت پیشبرد اهداف، كوشا و ساعی باشند و این انتظار شایسته و بجایی است.
آقای عبدی در ادامه ضمن تشكر از جناب آقای دكتر همتی مدیر عامل محترم بانك ملی ایران، از نگاه ویژه آن مقام، نسبت به بهبود وضعیت همكاران شركتی شاغل در بانك تشكر و برای ایشان از درگاه خداوند منان آرزوی توفیق روزافزون كردند.
مدیریت محترم عامل در پایان سخنان خود، ضمن تشكر از آقای بمانی و زحماتی كه ایشان در طول تصدی مسئولیت خود داشتند برای ایشان و همهء همكاران خدوم و زحمتكش شركت تدارك آرزوی سربلندی و سلامتی نمودند.موضوعات مرتبط: اخبار شرکت تدارک
برچسب‌ها: مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شركت ملی خدماتی تدارك
نوشته شده توسط : مهدی یار ( جمعه 16 مرداد 1394 ) ( 09:19 ب.ظ )
درباره وبلاگ

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :